Новий навчальний рік!
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Засідання МО природничо-математичного циклу

Дата: 2 квітня о 17:57
27 переглядів

12 березня на базі Красненського ЗЗСО І-ІІ ступенів відповідно до Плану роботи міжшкільного методоб’єднання вчителів природничо –математичного циклу закладів освіти Козівської ТГ відбулася дружня зустріч юних знавців біології та географії Красненського ЗЗСО І-ІІ ст. ( Катерина Зубкович, Наталія Зубкович, Діана Комарницька, Майя Комарницька, Соломія Комарницька, Діана Красницька, Соломія Старевич), Сможенського ЗЗСО І-ІІ ст. ( Соломія Марканич, Ілона Бугрій, Віктор Посисень, Ангеліна Винник), Матківського ЗЗСО І-ІІ ст. - ЗДО ( Софія Ільницька, Ангеліна Марусяк, Мар'яна Лазор, Таміла Батрин).

Зустріч проведена у формі гри-квізу з елементами тимбілдингу "Збережемо Землю для життя" у складі двох команд під керівництвом учительки біології Ірини Білинської.

Гра-квіз складалася з 7 блоків запитань. 1 блок "Земля наш спільний дім". 2 блок "Географічна вікторина". 3 блок "Інтегрований експрес". 4 блок "Ребусний виклик". 5 блок "Чорна скринька". 6 блок "Народ скаже - як зав'яже". 7 блок "Кросворд". Після кожного блоку запитань була весела перерва з конкурсами, руханками.

Директор закладу освіти Стефан Зубкович подякував учителям і учням та вручив грамоти активним учасникам гри.

Щиро дякуємо голові методоб’єднання вчителів природничо –математичного циклу, вчительці Верхнячівського ЗЗСО І-ІІІ ст. Оксані Зубик, учительці біології Сможенського ЗЗСО І-ІІ ст. Оксані Денькович, учительці пізнаємо природу Матківського ЗЗСО І-ІІ ст. - ЗДО Ользі Малетич,учительці біології Красненського ЗЗСО І-ІІ ст. Ірині Білинській, а також членам учнівських команд.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.